top of page

Rootsclub: Mannen met Baarden

Thu, Nov 27

|

Cafe t Rozenknopje

De RootsClub; Mannen met Baarden is terug in het café, daar waar het ooit begon; met de instrumenten rond de stamtafel. Neem je instrument mee en schuif aan, of kom gezellig luisteren.

Rootsclub: Mannen met Baarden
Rootsclub: Mannen met Baarden

Tijd en locatie

Nov 27, 2025, 9:00 PM – 11:00 PM

Cafe t Rozenknopje, Hoogstraat 59, 5615 PA Eindhoven, Nederland

Over het evenement

Al jaren speelt De RootsClub; Mannen met Baarden met enige regelmaat in het café aan de lange stamtafel. Neem je instrument mee en schuif aan, of kom gezellig luisteren.


Twee generaties muzikanten die elkaar hebben gevonden in hun (voor)liefde voor rootsmuziek. Bart van Asten (Tinkers Drinkers Dreamers) & Martijn Kuijten (Autumnsun & Op zoek naar Johan). Beide heren hebben hun sporen in de folk scene verdiend en spelen samen klassiekers van o.a. Leadbelly, Woody Guthrie, Hank Williams, Johnny Cash en zelfs Gerard van Maasakkers. Met gitaar, tafelkleed en schemerlamp trekken zij door het land. Twee mannen met baarden zingend rond de stamtafel beneden in het café is uitgegroeid tot een lange muzikale aanschuiftafel!


Kom luisteren of schuif aan en speel mee. Toegang is gratis maar een vrijwillige bijdrage wordt gewaardeerd

Deel dit evenement

FOOD, LAUGHTER AND DRINKS. ALWAYS.@2018 BY DE ROZENKNOP.

bottom of page